Dzień Chłopaka

Dnia 28 września odbył się Dzień Chłopaka przygotowany przez Mały Samorządzik Uczniowski połączony ze Światowym Dniem Głośnego Czytania. Mama Nikoli z 2a przeczytała wszystkim dzieciom legendę o „Lechu, Czechu i Rusie” jako wprowadzenie do ogłoszonego przez MSU konkursu pt. „Namaluj, Narysuj Niepodległą”.

Czytaj>>>

(źródło: mgr W. Gajdus, mgr M. Uniatowska)

V Festyn Rodzinny

Stałą uroczystością, która odbywa się corocznie w naszej szkole, jest Festyn Rodzinny. W tym roku szkolnym, odbył się po raz piąty.
Koordynatorem czuwającym nad organizacją i przebiegiem festynu jest pani Bernadetta Zdunek – Jaranowska. Każdy z gości mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie.

Czytaj>>>

(źródło: mgr S. Paszkowska – Zająkała, mgr M. Uniatowska)

Rok szkolny 2018/2019 rozpoczęty!

Wraz z piękną pogodą powitaliśmy nowych uczniów w murach naszej szkoły. Nasza szkoła nie tylko powitała w swych progach nowych uczniów, ale również nową dyrekcję szkoły i nauczycieli. Uroczystość zaczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego oraz przy-pomnieniem rocznicy wybuchu II wojny światowej, którą uczczono minutą ciszy.

Czytaj>>>

(źródło: mgr W. Gajdus, mgr M. Uniatowska)