Pasowanie na czytelnika

Uczniowie klas pierwszych zostali dziś oficjalnie przyjęci do grona czytelników biblioteki szkolnej. Odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie. Uczniowie obejrzeli bajkowe przedstawienie i odpowiadali na zagadki o postaciach z książek dla dzieci. Całą uroczystości przygotowała p. Sylwia i p. Kamila za co serdecznie dziękujemy 😀 .

Regionalny Konkurs Historyczny

W dniu dzisiejszym w Świeciu nad Osą odbył się konkurs historyczny. Naszą szkołę reprezentowała Julia, Paulina i Darek z klasy III A gimnazjum. Podczas zmagań z testem do finałowej ósemki zakwalifikował się Darek Książek, który ostatecznie po części ustnej, zajął IV miejsce. Serdecznie gratulujemy Darkowi. Naszą drużynę do konkursu przygotowała p. Aleksandra Jankowska.