Uwaga drodzy rodzice!

W dniach od 13 do 15 marca odbywają się rekolekcje wielkopostne dla uczniów naszej szkoły. W tych dniach po zakończeniu nauk rekolekcyjnych w kościele, zajęcia w szkole nie będą się odbywały. Autobusy odjeżdżają według zmienionego harmonogramu. Jeśli, któreś z dzieci wymaga opieki do godziny 15.30, uczeń może pozostać w świetlicy szkolnej, ponieważ świetlica działa tak jak zawsze. Harmonogram rekolekcji >>>

(źródło:  SP Łasin)

Zajęcia terenowe

Choć jeszcze nie ma kalendarzowej wiosny, to uczniowie klasy VII a wraz z wychowawcą, wybrali się na zajęcia terenowe. Zajęcia poprowadził pan Michał Kosowicza, pracownik Wydziału Ochrony Środowiska, Leśnictwa, Rolnictwa i Gospodarki Wodnej Starostwa Powiatowego w Grudziądzu.

(źródło:  SP Łasin)

Brawa dla Jacka i Eryka

Mamy laureata Konkursu Przedmiotowego z Fizyki. Został nim Jacek Wiśniewski z klasy III b gimnazjum. Jacek zdobył na teście wojewódzkim 37 punktów, co stanowi 92,50 % punktów, jest to znakomity wynik. Nauczycielem przygotowujący ucznia do konkursu był p. Zdzisław Eichler. Gratulacje dla Jacka i p. Zdzisława.
W Konkursie Przedmiotowym z Biologii finalistą po zmaganiach wojewódzkich został Eryk Rybiński z klasy VIII a, nauczycielem opiekującym się jest p. Maria Jasińska. Gratulujemy. 

(źródło:  SP Łasin)