Drzwi Otwarte Szkoły

Jutro kończy się rekrutacja uczniów do klasy I na rok szkolny 2019/2020. Aby pokazać przyszłym uczniom szkołę, zorganizowaliśmy Drzwi Otwarte. Dzieci i ich rodzice obejrzeli na powitanie przedstawienie o wiośnie, dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych, obejrzały sale lekcyjne, a na zakończenie brały udział w mini pokazie zajęć Małego Mistrza. Spotkanie odbyło się dzięki zaangażowaniu pań: Sylwii Paszkowskiej- Zająkała, Małgorzaty Uniatowskiej, Kamili Kałużnej, Anny Firlit, Stefanii Kwiatkowskiej, Ireny Barańskiej.

Biegi przełajowe w Świeciu nad Osą

W sobotę odbyły się gminne eliminacje, a dziś przyszedł czas na powiatowe zawody Drużynowe i Indywidualne w biegach przełajowych, które odbyły się w Świeciu nad Osą.
Naszą szkołę reprezentowali chłopcy kl. 4, chłopcy kl 5-6 i chłopcy kl 7-8 i gimnazjum. Oraz dziewczęta starsze.Indywidualnie w kategoriach młodszych dziewcząt nasza szkole reprezentowały: z kl. 4 Wiktoria Kaszubska , kl 5-6 Ania Marszałek. Wyniki drużynowe jeszcze nie są znane. Indywidualnie Michał Filbrandt zajął 3 miejsce. Gratulacje