Gminny turniej tenisa stołowego

14 grudnia odbyły się gminne eliminacje w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w Szkole Podstawowej w Wydrznie. Do rozgrywek powiatowych zakwalifikowali się Jacek Zawacki oraz Mikołaj Gajewski. Natomiast Julia Jaszewska, Joanna Bój, Oliwia Stankiewicz oraz Patryk Pysiak i Hubert Borowski wywalczyli drugie miejsca. Uczestnikom dziękujemy, a wygranym gratulujemy i życzymy powodzenia we wtorek na etapie powiatowym.
Uczniami opiekowali się: p. A. Bąk – Flatow i p. A. Kowalczyk.

A mówią, że to Elfy …

Okazało się, że w naszej szkole to uczniowie są pomocnikami św. Mikołaja. W tym roku przygotowaliśmy 67 paczek dla osób starszych, podopiecznych WTZ  oraz dzieci. Dziękujemy za udział w akcji: „I Ty możesz zostać św. Mikołajem”.

Oto pomocnicy świętego Mikołaja:

(źródło:  M. Kuczek)

Na koncercie w Filharmonii Pomorskiej

Dnia 13.12.2019r. chór szkolny Cantiamo z grupą stałych melomanów wyjechał do Filharmonii Pomorskiej na koncert „Graj dudka”. Piękne pastorałki i kolędy wprowadziły wszystkich słuchaczy w klimat Świąt Bożego Narodzenia. Po koncercie chórzyści mieli okazję poczuć magię sceny i zaśpiewać kolędę z XV w. Adeste Fideles na scenie filharmonii. Koncert dofinansowała Filharmonia Pomorska i sponsor prywatny. Dziękujemy.❤️
Opiekę sprawowały Panie: Alicja Rybińska i Marzena Kuczek. Koncert zorganizowała p. Marlena Kminikowska- Grzesiak.