Wyjazd do Torunia

19 grudnia, grupa uczniów uczęszczających na zajęcia rozwijające z przyrody w ramach projektu „Kompetencje Kluczowe Mogą Być Coolowe”, wyjechała do Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu.
Podczas tego wyjazdu uczniowie uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych specjalnie dla nich, a także zwiedzali wystawy naukowe i sprawdzali działanie wielu eksponatów. Była to nauka przez zabawę.
Opiekunem podczas wyjazdu była p. M. Strug.

Jasełka, jasełka

W naszej szkole odbyły się dziś Jasełka. Miały one bardzo tradycyjną formę, ksiądz A. Jankowski odczytał fragment z Pisma Świętego, a aktorzy odegrali sceny z historii narodzenia Pana Jezusa. Aktorom towarzyszył chór Cantiamo i zespół wokalny Gama. Popłynęły życzenia od Pana Burmistrza Rafała Kobylskiego i od Pani Dyrektor Elżbiety Zakierskiej.
Wręczono dyplomy za trzy pierwsze miejsca w konkursie plastycznym MIKOŁAJ W KOSMOSIE.
Całą uroczystość przygotowały: p. T. Czyżak – Szram, p. M. Kminikowska – Grzesiak, p. M. Mischke, p. I. Faltynowska, p. A. Rybińska, a także jedna z mam – p. Ilona Bartkowska włożyła swój wkład w przygotowanie dekoracji jasełkowych.