Konkurs plastyczny „Jan Paweł II”

Natomiast najmłodsi uczniowie uczestniczyli w konkursie. Oto jego wyniki:

Klasy I

I miejsce: Antoni Paszkowski Ia i Stasiu Ziętarski Ib, II miejsce: Filip Powałka Ia i Mikołaj Sikorski Ia, III miejsce: Maja Kowalczyk Ib
Wyróżnienie: Michał Goryński Ia, Zosia Broda Ia, Kamila Ciarczyńska Ia, Ania Warachowska Ib

Klasy II

I miejsce: Inez Puka IIb, II miejsce: Oliwier Jejorski IIb, III miejsce: Maja Marszałek IIb
Wyróżnienie:  Lilianna Tomczak IIb i Ala Grochocka IIb

(źródło: M. Kuczek)

43. rocznica wyboru Karola Wojtyły na Papieża

Jan Paweł II był wielkim człowiekiem – papieżem, który kształtował charaktery, wpływał na losy świata, a jednocześnie poprzez swoje słowa wydawał się taki bliski.

Nasi uczniowie pamiętają o Wielkim Rodaku i w różny sposób uczcili Jego pamięć:
– Wolontariusze SKC przygotowali plakaty informacyjne.
– W Niedzielę papieską przeprowadziliśmy kwestę na rzecz fundacji Nowego Tysiąclecia.
– Julia, Natalia i Agata przygotowały czytania fragmentów Pisma św. oraz modlitwę wiernych.
– 12.10.2021r. Ala i Julian przygotowali i przedstawili audycję słowno-muzyczną przez nasz szkolny radiowęzeł.

(źródło: M. Kuczek)