#SzkołaDoHymnu. ZAPRASZAMY

10 listopada 2021 r. o godzinie 11.11 cała społeczność szkolna odśpiewa przed budynkiem szkoły Hymn Narodowy.
Jeżeli mieszkańcy Łasina chcieliby się dołączyć do naszej akcji śpiewania hymnu, serdecznie zapraszamy przed budynek szkoły na godzinę 11.11 w środę 10 listopada.
Jeśli będą złe warunki pogodowe hymn będzie odśpiewany w salach lekcyjnych.

Warsztaty Przyrodniczo – Plastyczne
w Skłudzewie

Dnia 5 listopada br. klasy V b wraz z wychowawczynią p. M. Jasińską i p. I. Faltynowską uczestniczyła w Warsztatach Przyrodniczo – Plastycznych w Skłudzewie. Po zapoznaniu się z historią Fundacji Piękniejszego Świata i zwiedzeniu aktualnej wystawy w piwnicach dworku uczniowie z zaangażowaniem przystąpili do działania. Uczestniczyli w czterech zajęciach plastycznych czego efektem są ich wizytówki, pierwsze grafiki i unikatowe torby płócienne. Wszyscy, zarówno uczniowie jak i nauczyciele, czerpali radość z procesu tworzenia.