Wyniki konkursu plastycznego
„Jesienne Drzewo”

W październiku 2021r., dla uczniów  edukacji wczesnoszkolnej odbywał się konkurs plastyczny „Jesienne drzewo”. Uczestnicy mieli za zadanie przedstawić drzewo w barwach jesiennych z wykorzystaniem dowolnych materiałów oraz ozdób.
Jury konkursu w składzie: p. Małgorzata Mischke oraz p. Agnieszka Jasińska-Zająkała,  spośród  62 prac wyłoniło następujących zwycięzców:
Klasy pierwsze: I miejsce: Aleksander Oparzela Ib, II miejsce: Lucyna Brodzińska Ib, III miejsce: Eryk Erdmann Ib, wyróżnienie: Mikołaj Brodziński Ia.
Klasy drugie: I miejsce: Tomasz Barański IIa, II miejsce: Antoni Wojtuń IIa, III miejsce: Agata Malinowska IIa, wyróżnienie: Alicja Grochocka IIb.
Klasy trzecie: I miejsce: Zofia Krzemińska IIIa, II miejsce: Alan Dąbrowski IIIc, III miejsce: Anna Szczepkowska IIIc, wyróżnienie: Małgorzata Czochara IIIc.
Zwycięzcom gratulujemy!
Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Organizatorem konkursu była p. Kamila Kałużna.

(źródło: K. Kałużna)

Dzień Życzliwości

21 listopada to Dzień Życzliwości, w tym roku przypadł w niedzielę, ale w naszej szkole obchodziliśmy ten dzień właśnie dziś. Pamiętajmy o życzliwości w każdym dniu, nie tylko od święta.
Dzień dzisiejszy, to dzień w żółtym kolorze, dominowały żółte stroje, żółte ozdoby. Dzień Życzliwości corocznie jest przygotowany przez nasze panie pedagog: p. A. Jasińską – Zająkała i p. M. Mischke.
Uczniowie wszystkich klas wybrali w swoich klasach najbardziej życzliwą koleżankę lub kolegę. Uczniowie Ci otrzymali upominki.