„I Ty możesz zostać św. Mikołajem”
Finał akcji charytatywnej

Tradycją naszej szkoły stały się przedświąteczne  zbiórki słodyczy, zabawek czy ubrań.
W tym roku na Boże Narodzenie przygotowaliśmy 50 mini paczek dla podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Łasinie. Zawsze pamiętamy o seniorach i osobach chorych,  do których paczki trafią za pośrednictwem kapłanów.  Coś miłego i słodkiego otrzymają również uczniowie naszej szkoły.
Ozdoby do paczek: śmieszne Mikołaje, renifery  i kolorowe choinki – przygotowała pani Kamila K. z  dziećmi ze świetlicy szkolnej, kartki świąteczne przygotowali uczniowie pod  opieką pani Iwony F., a nad całością czuwali wolontariusze z SKC.
Za aktywny udział w akcji dziękujemy:
–  kl. Ia, Ib, IIa, IIb, IIIc, IVa, Vb i VIa;
– nauczycielom: p. A.Gaczyńskiej, p. I.Barańskiej, p.S.Kwiatkowskiej, p. E.Kawskiej,
M. Rutkowskiej, p. M. Jasińskiej, p. W. Gajdus, p. M.Uniatowskiej. p. B. Zdunek-Jaranowskiej, p. A. Rybińskiej.

(źródło: M. Kuczek)