Biblioteka - galeria 2017/2018

Wyjście do Biblioteki Publicznej w Łasinie na warsztaty:

Jeden, dwa, trzy - „Świerszczyk” robisz Ty!

Dnia 8 czerwca 2018 r. uczniowie klasy Ic udali się do Biblioteki Publicznej na warsztaty. Pani dyrektor Barbara Kosior wytłumaczyła dzieciom ich zadanie. Uczestnicy warsztatów mieli za zadanie wykonać własny Świerszczyk, wzorując się na prawdziwym czasopiśmie.

Więcej na temat wydarzenia

 
(źródło: mgr Kamila Kałużna)

 


Pasowanie na czytelnika

W piątek, 2 lutego2018 roku, uczniowie klas pierwszych edukacji wczesnoszkolnej, zostali przyjęci do grona czytelników biblioteki szkolnej. Starsi uczniowie przygotowali dla nich przedstawienie, dzięki któremu pierwszacy mogli przenieść się w krainę bajek. Bez trudu odgadywali zagadki i rozpoznawali bohaterów bajek.

Więcej na temat wydarzenia
 
(źródło: mgr Sylwia Paszkowska - Zająkała)

 


W piątek, 2 lutego2018 roku, uczniowie klas pierwszych edukacji wczesnoszkolnej, zostali przyjęci do grona czytelników biblioteki szkolnej. Starsi uczniowie przygotowali dla nich przedstawienie, dzięki któremu pierwszacy mogli przenieść się w krainę bajek. Bez trudu odgadywali zagadki i rozpoznawali bohaterów bajek. Następnie wysłuchali próśb książki, obiecali spełniać jej życzenia, po czym uroczyście złożyli przyrzeczenia czytelnika.

Więcej na temat wydarzenia
 
(źródło: mgr Sylwia Paszkowska - Zająkała)
 

 

Biblioteka szkolna po raz kolejny zaprosiła uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej do udziału w akcji „Przerwa z książką”. Miało to miejsce w dniach 23-27 października 2017 r.


Więcej na temat wydarzenia
 
(źródło: mgr Kamila Kałużna)