Ferie zimowe

imagesPlan zajęć podczas ferii zimowych.

Bezpieczne ferie

bezpieczne_ferieZbliżają się ferie zimowe, czas wypoczynku i szalonych zabaw na śniegu i lodzie. By zabawa była świetna, musi być bezpieczna, dlatego w środę, 7 lutego 2018 r. dzieci z klas: IIIa i IIIc, członkowie kółka teatralnego, podczas spotkania na holu parteru, przypomnieli pozostałym uczniom klas I-III zasady bezpieczeństwa, którym trzeba się podporządkować, by cało i zdrowo wrócić do szkoły.

(źródło: mgr I.Barańska)

Pasowanie na czytelnika

p_czytW piątek, 2 lutego 2018 roku, uczniowie klas pierwszych edukacji wczesnoszkolnej, zostali przyjęci do grona czytelników biblioteki szkolnej. Starsi uczniowie przygotowali dla nich przedstawienie, dzięki któremu pierwszacy mogli przenieść się w krainę bajek.

Czytaj>>>

(źródło: mgr Sylwia Paszkowska-Zająkała)

Hej kolęda, kolęda …..

kol12 stycznia 2018r. hol naszego piętra wypełnił gwar i ogromna radość, bo wspólne kolędowanie jednoczy w Bożej Miłości…
Pani Maria Rutkowska przywitała wszystkich zebranych Gości. Naszą uroczystość zaszczycili: ksiądz proboszcz Grzegorz Grabowski, kierownik Referatu Oświaty pani Maria Ewertowska, przewodnicząca Rady Rodziców pani Beata Kilian, dyrektor Szkoły pani Ewa Szymanowicz i wicedyrektor pani Elżbieta Gizińska – Firlit. Nie zabrakło również zawsze obecnych w takich chwilach Rodziców uczniów.

Jasełka

jaselkaTradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowane przez uczniów pod opieką nauczycieli. Tym razem jasełka wraz z uczniami Szkoły Podstawowej i Gimnazjum przygotowała pani Marzena Kuczek. W piątek, 22 grudnia 2017r., w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej zebrali się uczniowie i nauczyciele naszej szkoły.

Mikołajki

mikolajkiW środę, 6 grudnia, już od rana panował w naszej szkole szczególny nastrój. Przy wejściu do szkoły, uczniowie Małego Samorządziku Szkolnego witali wszystkich szerokim uśmiechem i częstowali słodkościami. Na drzwiach każdej sali lekcyjnej czekała na dzieci słodka niespodzianka, którą również przygotował Mały Samorządzik Szkolny.

Klasowa wycieczka

wycieczka_gnieznoDnia 27 listopada br., już o godzinie 7.00, uczniowie klasy I a i III b, pod opieką pani W. Gajdus, M. Mischke i I. Faltynowskiej oraz mam, wybrali się autokarem do Gniezna.
Celem wycieczki było zwiedzanie Fabryki Bombek „Kadpol” połączone z własnoręcznym malowaniem bombek.

Światowy Dzień Pluszowego Misia

misW tym dniu wszystkie misie – pluszowi przyjaciele dzieci, opuściły swoje zaciszne pokoiki i przybyli wraz z uczniami do szkoły. Na korytarzu zrobiło się kolorowo i „misiowo”. Pluszowe maskotki towarzyszyły swoim opiekunom w czasie przerw i na lekcjach.

Szkolny Dzień Życzliwości i Pozdrowień

dz_zW tym roku po raz trzeci nasza szkoła obchodziła Dzień Życzliwości i Pozdrowień.
W naszej szkole był to dzień wyjątkowy; pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji.Obfitował w różne atrakcje. Na dobry początek każdy, z rąk Małego Samorządziku Szkolnego, otrzymał „żółtego cukierka”.

Spotkanie autorskie

spot_autW środę, 15 listopada 2017 roku, w MGOK w Łasinie, dla uczniów klas drugich i trzecich edukacji wczesnoszkolnej odbyło się spotkanie autorskie z panem Zbigniewem Kołbą. Pan Zbigniew Kołba jest autorem takich książek jak „Krioterapia”, „To warto wiedzieć” czy „Znajdź mnie i kiedyś odwiedź”. Podczas spotkania pan Zbigniew zachęcał uczniów do czytania książek oraz zgłębiania wiedzy w nich zawartej.

Starsze posty «