Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego, to dzień, na który z wytęsknieniem i niecierpliwością czekają wszyscy uczniowie – i młodsi i starsi. Ten dzień nadszedł 22 czerwca 2018 roku. Pani wicedyrektor Elżbieta Gizińska–Firlit, pogratulowała dzieciom promocji do wyższych klas i życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

Bezpieczne wakacje

W środę, 20 czerwca 2018r. uczniowie klas: III a i III c, którzy w obecnym roku szkolnym należeli do „Kółka teatralnego”, zaprosili pozostałych uczniów edukacji wczesnoszkolnej, do obejrzenia przedstawienia pt. „Bezpieczne wakacje”. Podczas występu przekazali zasady obowiązujące wszystkich, małych i dużych, podczas letniego wypoczynku w górach, nad morzem, w lesie, na łące, nad jeziorem, na wsi, a także w powietrzu, w czasie podróży samolotem.

(źródło: mgr I.Barańska)

Wycieczka do Parku Rozrywki Aktywnej

Park Rozrywki Aktywnej BARTBO to park radości i przygody, w którym można bawić się bez końca. To prawdziwa fabryka radości i pole do popisu dla małych i dużych.
Szkolenie kadetów klasa IIIb rozpoczęła solidną rozgrzewką oraz treningiem i malowaniem twarzy farbami maskującymi. Bieg wyłoniło najszybszych i najsprawniejszych uczestników. Trasa usiana była przeszkodami, których nie dało się ominąć. Konieczne było czołganie, skakanie, strzelanie.

Wycieczka do Gdańska

Uczniowie klas drugich edukacji wczesnoszkolnej w dniu 12 czerwca br. wybrali się na wycieczkę do Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego. Gdański Ogród Zoologiczny zlokalizowany jest w Oliwie, dzielnicy Gdańska. Zajmuje powierzchnię ponad 123 hektarów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, co czyni z niego największą pod względem powierzchni placówkę tego typu w Polsce.

(źródło: mgr S. Paszkowska – Zająkała, mgr M. Uniatowska)

Gminny Konkurs Ładnego Pisania „Mistrz Kaligrafii”

Dnia 8 czerwca 2018r., w naszej szkole, już po raz czwarty odbył się Gminny Konkurs Ładnego Pisania „Mistrz Kaligrafii” dla uczniów klas I – III.
Każda szkoła podstawowa, po wcześniejszym przeprowadzeniu eliminacji, wyznaczyła troje reprezentantów, po jednym z klasy I, II i III.
Uczniowie przepisywali tekst drukowany na ozdobnym papierze, z odpowiednim liniamentem i identycznymi przyborami pisarskimi.

DRZWI OTWARTE SZKOŁY

We wtorek, 5 czerwca 2018 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie informacyjne dla przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców. Zebranych gości powitała pani S. Paszkowska – Zająkała, po czym głos zabrała pani dyrektor Ewa Szymanowicz.

(źródło: mgr I.Barańska)

Konkurs plastyczny „Kolorowa wiosna”

W poniedziałek, 4 czerwca, nastąpiło rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego pt. „Kolorowa wiosna”. Na konkurs wpłynęło 35 prac plastycznych. Jury w składzie: pani wicedyrektor Elżbieta Gizińska – Firlit, pani Marlena Kminikowska – Grzesiak oraz pani Patrycja Pliszczyńska,po wnikliwym obejrzeniu prac, wyłoniły następujących zwycięzców:

Akcja Charytatywna

Rozstrzygnięto konkurs w ramach Akcji Charytatywnej „Pola Nadziei”.
Czytaj>>>

(źródło: mgr Marzena Kuczek)

Drzwi Otwarte Szkoły

przyszłych pierwszoklasistów

wraz z rodzicami

na „Drzwi Otwarte Szkoły”,

które odbędą się 05.06.2018r.

o godzinie 16:00

w Szkole Podstawowej w Łasinie.

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie edukacji wczesnoszkolnej

Starsze posty «