Bezpiecznie podczas wakacji

Najmłodsi o bezpieczeństwie
W ramach Tygodnia dla Bezpieczeństwa realizowanego w SP w Łasinie w dniach 22.06.2026 r. – 25.06.2026 r. uczniowie klas 2a i 2b pod opieką swoich wychowawców przygotowali audycję przez radiowęzeł poświęconą bezpiecznemu wypoczynkowi podczas wakacji.
Podczas audycji dzieci przedstawiły najważniejsze wakacyjne przestrogi i zasady bezpieczeństwa, przypominając, jak odpowiedzialnie spędzać czas nad wodą, w górach, na drodze; w Internecie oraz podczas zabaw na świeżym powietrzu. Uczniowie przeprowadzili również ciekawy wywiad z Latem, z którego słuchacze mogli dowiedzieć się, jak cieszyć się wakacjami w sposób bezpieczny i rozsądny. Program uświetniła także piosenka o bezpiecznych wakacjach.
Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły udanych, radosnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji! 🌞🏖️🚴‍♀️

(źródło: SP Łasin)