#TydzieńDlaBezpieczeństwa

W naszej szkole przez cały tydzień inicjowane były działania nastawione na uświadomienie uczniom jak ważne jest zachowanie bezpieczeństwa w swoim otoczeniu. Była mowa o zachowaniach pożądanych i tych, które stwarzają problemy.
Całą akcją Tygodnia dla Bezpieczeństwa była koordynowana przez nasze panie pedagog. Panią Patrycję, Małgorzatę i Agnieszkę.
(źródło: SP Łasin)