Wycieczka do kina

🎥🎥🎞️🎞️🎥🎥
W ramach udziału naszych uczniów w projekcie „Dodatkowa oferta edukacyjna dla dzieci oraz wsparcie kompetencji kadry nauczycielskiej w szkołach podstawowych na terenie Miasta i Gminy Łasin”, 211 uczniów pojechało do kina Helios w Grudziądzu na dwa seanse filmowe „Północ” i „Niezwykły chłopak”. Każda projekcja filmu poprzedzona była prelekcją poruszającą tematykę emocji, problemów rówieśniczych w wieku dziecięcym i nastoletnim.
Wyjazd ten był dużym przedsięwzięciem logistycznym, dlatego dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy sprawowali opiekę nad uczniami podczas tego wyjazdu.
(źródło: SP Łasin)