Szkolne Koło Caritas 2020/2021

II miejsce Ania Angowska

III miejsce Gabrysia Ślawska i Maria Sadowska

Finał akcji charytatywnej Wielki Post – Wielkie Serce

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas (Gabrysia Ś., Wiktoria K., Ania A., Amelia R. Milan L. i Oliwier D.) przygotowali  kartki z życzeniami, dzieci biorące udział w zajęciach świetlicowych u pani Kamili, stworzyły kolorowe króliczki, a anonimowy darczyńca podarował czekolady.  Tym sposobem powstało 50 kolorowych paczek dla Podopiecznych Warsztatów Terapii  Zajęciowej w Łasinie. Życzymy Wesołych Świąt!

WOŚP

Ania A., Wiktoria K., Karolina W., Paulina B., Maria S., Gabrysia Ś. oraz Oliwier D., to najodważniejsi  wolontariusze, którzy w obostrzeniach epidemicznych, na mrozie, ale  z gorącymi sercami wyszli z puszkami WOŚP na ulice  naszego miasta.  Efekt był zadziwiający, ponieważ uczniowie chwalili się sumami przekraczającymi tysiąc zł, a rekordzistka Wiktoria uzbierała prawie 2000 zł. Warto pomagać!

źródło: M. Kuczek)

Łasin pamięta o Wielkim Rodaku

W rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Apostolską, uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas, przygotowali audycję na cześć Jana Pawła II.

Ania i Amelia zaśpiewały Barkę, natomiast Wiktoria, Marysia, Gabrysia oraz Radek przedstawili nam życiorys Papieża.

Audycję ubogaciły piosenki „Kochamy Cię Janie Pawle II”  i „Nie zastąpi Ciebie nikt”.

Konkurs plastyczny dla klas II i II: Jan Paweł II

Organizator:  Marzena Kuczek