Rok szkolny 2019/2020

Rok szkolny 2019/2020

Ćwierćfinał wojewódzki w piłce siatkowej chłopców

21.01.2020 r. w ćwierćfinale wojewódzkim, który odbył się w Cekcynie zajęliśmy 3 miejsce. Pierwsze dwa mecze z drużynami Lniana i Cekcyna przegraliśmy po ciekawych i wyrównanych meczach, w naszym ostatnim meczu o trzecie miejsce pewnie pokonaliśmy zespół z Kamienia Krajeńskiego.
Gratulujemy chłopcom.
Opiekunem drużyny był p. A. Kowalczyk.
Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce –  Cekcyn
2 miejsce – Lniano
3 miejsce – Łasin
4 miejsce – Kamień Krajeński

(źródło:  SP Łasin)

Eliminacje powiatowe chłopców w piłce siatkowej

15 stycznia 2010 r.  w naszej szkole rozgrywały się powiatowe zawody w piłce siatkowej i walka o awans do ćwierćfinału wojewódzkiego.
Wyniki były następujące:
I m. – SP Świecie n/Osą
II m. – SP Wydrzno
III m. – SP Mokre
Gratulacje!

(źródło:  SP Łasin)

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Piłka siatkowa dziewcząt rocznik 2005 – 2006

14 stycznia 2020 r. w naszej szkole odbywały się powiatowe eliminacje w piłce siatkowej dziewcząt.
Wyniki:
I m. – SP Piaski
II m. – SP Radzyń Chełmiński
III m. – SP Rogóźno.
Serdecznie gratulujemy. Zdobywczynie I miejsca przechodzą do ćwierćfinałów.

(źródło:  SP Łasin)

 

Ćwierćfinały wojewódzkie w tenisie stołowym

13 stycznia 2020 r. w  Chełmnie, uczniowie naszej szkoły: Jacek Zawacki i Mikołaj Gajewski brali udział w ćwierćfinale wojewódzkim rozgrywek w tenisie stołowym. Do zawodów stawiły się cztery drużyny. Nasi uczniowie po zaciętej walce zdobyli II miejsce. Gratulujemy 🙂

(źródło:  SP Łasin)

Gminne eliminacje w piłce siatkowe

Dnia 11 stycznia 2020 roku, w naszej szkole, odbyły się gminne zawody w piłkę siatkową dziewcząt i chłopców. Po zaciętej walce, w tie-breaku zarówno drużyna dziewcząt i chłopców została pokonana przez uczniów ze szkoły w Wydrznie. Uczniowie będą reprezentować naszą gminę podczas zawodów powiatowych. Wszystkim uczestnikom rozgrywek oraz ich opiekunom dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy.

(źródło:  SP Łasin)

Powiatowe Mistrzostwa Chłopców w Mini Piłce Siatkowej

W grupie zajęliśmy pierwsze miejsce, wygrywając pewnie dwa mecze, pierwszy z Świeciem nad Osą (2:0) oraz z Radzyniem Chełmińskim (2:0). Dzięki tym wygranym, w finale zagraliśmy z drużyną Sztynwagu, w którym również wygraliśmy (2:1).

1 miejsce SP ŁASIN
2 miejsce SP SZTYNWAG
3 miejsce SP RADZYŃ CHEŁMIŃSKI

(źródło:  SP Łasin)

Gminny turniej tenisa stołowego

14 grudnia odbyły się gminne eliminacje w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w Szkole Podstawowej w Wydrznie. Do rozgrywek powiatowych zakwalifikowali się Jacek Zawacki oraz Mikołaj Gajewski. Natomiast Julia Jaszewska, Joanna Bój, Oliwia Stankiewicz oraz Patryk Pysiak i Hubert Borowski wywalczyli drugie miejsca. Uczestnikom dziękujemy, a wygranym gratulujemy i życzymy powodzenia we wtorek na etapie powiatowym.
Uczniami opiekowali się: p. A. Bąk – Flatow i p. A. Kowalczyk.

(źródło:  SP Łasin)

Mistrzostwa gminy w piłce siatkowej

W sobotę 30 listopada odbyły się mistrzostwa gminy w piłce siatkowej. W rozgrywkach wzięli udział uczniowie ze szkół w Wydrznie, Szonowie i Łasinie.
Uczniowie naszej szkoły zajęli :
Chłopcy I miejsce, a dziewczęta II miejsce.
Gratulacje . Opiekunami podczas zawodów byli: p. J. Kotowska i p. Ł. Jankowski.

(źródło:  SP Łasin)

#SKS#

Dnia 16 listopada w Szkole Podstawowej w Łasinie odbył się gminny turniej w piłkę siatkową. Uczestniczyli w nim uczniowie programu #SKS# z gminy Łasin, oraz wszyscy chętni. Było dużo emocji, oraz dużo dobrej zabawy. Jak widać na zdjęciach frekwencja dopisała. Wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom dziękujemy za udział. Spotkanie zorganizowała p. A. Bąk – Flatow i J. Kotowska.

(źródło:  SP Łasin)

Sukces piłkarzy ręcznych

Nasi piłkarze ręczni zdobyli trzecie miejsce w powiecie.

(źródło:  SP Łasin)

Gminne eliminacje sportowe

Dnia 26 października w naszej szkole odbyły się gminne zawody w piłkę ręczną dziewcząt i chłopców z klas piątych i szóstych. Uczniowie naszej szkoły pokonali rówieśników ze szkół w Wydrznie i Zawdzie. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za walkę na boisku i wspaniałą zabawę.

(źródło:  SP Łasin)

Ćwierćfinał wojewódzki w piłce nożnej szkół podstawowych w kategorii chłopców starszych

17 października 2019 nasza drużyna zagrała w Świeciu nad Wisłą mecze w ćwierćfinałach rozgrywek w piłce nożnej. Reprezentacja naszej szkoły po porażkach z SP Piechcin 1:2 i z gospodarzami SP8 Świecie 1:3 zostali sklasyfikowani na 8 miejscu w skali województwa. Brawo za podjęcie rękawic 🤝

(źródło:  SP Łasin)

Mistrzowie Powiatu Grudziądzkiego!

W dniu dzisiejszym w Małym Rudniku odbyły się zawody powiatowe w piłce nożnej. W grupie starszych chłopców nasi uczniowie grali z Grutą, wygrali – wynik 1:0, mecz z Rogóźnem zremisowali – wynik 2:2, o zwycięstwo walczyli ze szkołą Z Radzynia Chełmińskiego, wygrali 1:0.
Mamy Mistrzów Powiatu. Gratulacje dla całej drużyny i opiekuna p. Łukasza Jankowskiego.

(źródło:  SP Łasin)

Gminne zmagania sportowe

5 października 2019 w naszej szkole odbyły się gminne rozgrywki w piłkę nożną chłopców. Uczniowie naszej szkoły z rocznika 2005-2006 wygrali eliminacje i będą reprezentować naszą gminę podczas zawodów powiatowych, które odbędą się 8 października w Rudniku. W grupie młodszej wygrali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wydrznie. Gratulemy i życzymy dalszych sukcesów!
Opiekę nad uczniami sprawowali: p. A Bąk – Flatow i p. Ł. Jankowski.

(źródło:  SP Łasin)

Sukces sportowy

III miejsce starszych chłopców w sztafetowych biegach przełajowych powiatu grudziądzkiego. Pogoda nas nie rozpieszczała. Drużyna biegała w strugach deszczu, ale dali radę. Dziękujemy i gratulujemy.
Opiekunem grupy podczas wyjazdu była p. A. Bąk – Flatow.

(źródło:  SP Łasin)

 

Mistrzostw gminy w sztafetowych biegach przełajowych

Do zawodów powiatowych zakwalifikowała się drużyna młodszych i starszych chłopców. Gratulacje.
Nasi uczniowie byli dziś pod opieką p. J. Kotowskiej i p. Ł. Jankowskiego.

(źródło:  SP Łasin)