PASOWANIE NA CZYTELNIKA

W dniu dzisiejszym, wszyscy uczniowie klas pierwszych zostali pasowani na czytelnika, od dziś posiadają pełne prawo korzystania z biblioteki szkolnej.
Przed ślubowaniem i pasowaniem, starsze koleżanki i koledzy przygotowali inscenizację o tematyce znanych bajek dla dzieci. Cała uroczystość została przygotowana przez p. S. Paszkowską, p. K. Kałużną i p. E. Kawską.

Czas Rekolekcji Wielkopostnych

Od dziś, przez kolejne trzy dni, odbywają się rekolekcje wielkopostne dla uczniów naszej szkoły. Uczniowie będą uczestniczyć we mszy świętej, w naukach rekolekcyjnych w szkole, a także obejrzą film w Dom Kultury Łasin.

Informacja o konkursie
Kangur Matematyczny

Informujemy, że w czwartek, 21 marca 2024 r., w szkole odbędzie się konkurs Kangur Matematyczny.
Konkurs będzie przebiegał się w następującym porządku:
8:10 – 8:30 – zbiórka uczestników: klasy IV – VIII w sali gimnastycznej,
klasy I – III w stołówce szkolnej.
8:30 – 9.00 – omówienie zasad konkursu i wyjaśnienie zasad dotyczących uzupełniania karty odpowiedzi.
9:00 – 10.15 – rozwiązywanie zadań konkursowych (75 minut).
10.15 – powrót na zajęcia lekcyjne.
Na konkurs należy zabrać długopis z czarnym tuszem.

Tak spędzamy czas podczas pobytu
w świetlicy

Każdy robi to co lubi.

Owies i rzeżucha posiana, a teraz czas zabrać się za przygotowanie ozdób wielkanocnych.