Dni dodatkowo wolne od zajęć

Dni dodatkowo wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2019/2020:
– 02 i 03 stycznia 2020 r.
– 21, 22 i 23 kwietnia 2020 r. (Egzamin Ósmoklasisty)
– 12 czerwca 2020 r.
Dniem wolnym od zajęć dydaktycznych będzie również 14 października 2019 r.
Jeśli w tych dniach jakiś uczeń będzie potrzebował zapewnia opieki na terenie szkoły, prosimy rodziców o zgłoszenie tego faktu do wychowawcy, na tydzień przed planowanym dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

(źródło:  SP Łasin)

VI Festyn Rodzinny

Piątek 13-tego, nawet w grudniu jest wiosna. Taką datę wybraliśmy na Festyn Rodzinny, ale pomimo chwili deszczu, udało się. Były atrakcje, które umilały wszystkim czas. Były tańce, śpiewy, czytanie, występ magika, Gipsolandia, kawiarenka, wata cukrowa, frytki, zupa dyniowa, koktajle, dmuchana zjeżdżalnia, nauka pierwszej pomocy, pomiar ciśnienia, grill, chleb ze swojskim smalcem i wiele innych atrakcji. Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli dziś do naszej szkoły, aby się z nami bawić.
Serdeczne podziękowania należą się osobie, która to wszystko zorganizowała i zmobilizowała nas do działania, czyli p. B. Zdunek – Jaranowskiej.

(źródło:  SP Łasin)

Gabinet higienistki szkolnej czynny jest w naszej szkole od wtorku do piątku w godz. od 8.00 do 14.30.

Opiekę stomatologiczną sprawuje Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Por. Stomatologiczna Dla Dzieci we wtorki od 8.00 do 13.00 i w środy od 8.00 do 16.00 – po wcześniejszej rejestracji.

(źródło:  SP Łasin)

Ukończona termomodernizacja budynku szkoły

W naszej szkole dobiegła końca bardzo duża inwestycja pod względem finansowym i wykonawczym. Chodzi oczywiście o termomodernizację budynku szkoły, której koszt przekroczył 2 mln złotych. Obecnie mury szkoły zmieniły się nie do poznania. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim instytucjom i osobom, dzięki którym to przedsięwzięcie mogło być zrealizowane.

(źródło:  SP Łasin)

Finałowa gala II edycji projektu EkoLider

Dziś w Przysieku odbyła się finałowa gala II edycji projektu EkoLider województwa kujawsko-pomorskiego, w ramach akcji „Lubię tu być na zielonym”. Z naszej szkoły pracę konkursową złożył Marcel Jasiński z klasy VII b, pod opieką p. Marii Jasińskiej, jednocześnie Marcel jest EkoLiderem w naszej szkole. Do konkursu nadesłano ponad 100 prac. Rowerami nagrodzono tylko pięć najlepszych prac. Niestety nie udało się wygrać roweru, ale Marcel i p. Maria, z rąk Dyrektora Departamentu Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu, otrzymali podziękowania i nagrody za udział w akcji.
Poniżej znajdują się zdjęcia prac jakie Marcel wykonał na konkurs, a następnie są tylko niektóre prace innych uczestników konkursu. Jak podkreślali organizatorzy poziom był bardzo wyrównany, a wybór najlepszych prac bardzo trudny.
Serdeczne podziękowania dla Marcela i p. Marii za wkład włożony w wykonanie prac konkursowych.

(źródło:  SP Łasin)