Jasełka

jaselkaTradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowane przez uczniów pod opieką nauczycieli. Tym razem jasełka wraz z uczniami Szkoły Podstawowej i Gimnazjum przygotowała pani Marzena Kuczek. W piątek, 22 grudnia 2017r., w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej zebrali się uczniowie i nauczyciele naszej szkoły.

Mikołajki

mikolajkiW środę, 6 grudnia, już od rana panował w naszej szkole szczególny nastrój. Przy wejściu do szkoły, uczniowie Małego Samorządziku Szkolnego witali wszystkich szerokim uśmiechem i częstowali słodkościami. Na drzwiach każdej sali lekcyjnej czekała na dzieci słodka niespodzianka, którą również przygotował Mały Samorządzik Szkolny.

Klasowa wycieczka

wycieczka_gnieznoDnia 27 listopada br., już o godzinie 7.00, uczniowie klasy I a i III b, pod opieką pani W. Gajdus, M. Mischke i I. Faltynowskiej oraz mam, wybrali się autokarem do Gniezna.
Celem wycieczki było zwiedzanie Fabryki Bombek „Kadpol” połączone z własnoręcznym malowaniem bombek.

Czytaj>>>

(źródło: mgr Iwona Faltynowska)

Spotkanie autorskie

spot_autW środę, 15 listopada 2017 roku, w MGOK w Łasinie, dla uczniów klas drugich i trzecich edukacji wczesnoszkolnej odbyło się spotkanie autorskie z panem Zbigniewem Kołbą. Pan Zbigniew Kołba jest autorem takich książek jak „Krioterapia”, „To warto wiedzieć” czy „Znajdź mnie i kiedyś odwiedź”. Podczas spotkania pan Zbigniew zachęcał uczniów do czytania książek oraz zgłębiania wiedzy w nich zawartej.