Nasi uczniowie wyróżnieni

Burmistrz i Rada Miasta i Gminy Łasin w dniu 29.01.2019 wyróżnili na uroczystym spotkaniu dzieci, młodzież oraz dorosłych mieszkańców gminy, którzy w 2018 roku byli laureatami konkursów międzynarodowych, krajowych i wojewódzkich. Osoby te przez swoje osiągnięcia edukacyjne, artystyczne i sportowe promowały Łasin. Wśród wyróżnionych osób znalazło się kilku naszych uczniów i absolwentów. Serdecznie im dziękujemy za chęci i pracę włożoną w osiągnięcie tak dobrych wyników.

(źródło:  SP Łasin)

Grupa „Wesołe Dzieciaki”

Nasz zespół pierwszoklasistów „WESOŁE DZIECIAKI” zdobył II miejsce w XXV POWIATOWYM PRZEGLĄDZIE WIDOWISK BOŻONARODZENIOWYCH I ZAPUSTNYCH ŁASIN 2019. Organizatorem imprezy był MGOK ŁASIN.
Serdecznie dziękujemy wychowawczyniom, p. Irenie Barańskiej i Stefanii Kwiatkowskiej za bardzo dużą pracę, zaangażowanie i czas poświęcony na przygotowanie swoich uczniów.

(źródło:  SP Łasin)

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Grudziądzkiego w piłce siatkowej

9 stycznia w naszej szkole odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Grudziądzkiego w piłce siatkowej dziewcząt z gimnazjum. Wystąpiły uczennice z Gimnazjum w Łasinie, Świeciu nad Osą, Radzyniu Chełmińskim, Grucie i Piaskach.
Wyniki rozgrywek:
I miejsce – Gimnazjum w Grucie
II miejsce – Gimnazjum w Świeciu nad Osą
III miejsce – Gimnazjum w Łasinie
IV miejsce – Gimnazjum w Piaskach
V miejsce – Gimnazjum w Radzyniu Chełmińskim
Gratulujemy zwycięzcom.

(źródło:  SP Łasin)

Hej kolęda, kolęda

W dniu dzisiejszym uczniowie klas I – III szkoły podstawowej od godziny 9.00 rozpoczęli wspólne kolędowanie, by jeszcze przez cały czas utrzymywać ciepły klimat bożonarodzeniowy. Były występy solistek, ale przede wszystkim śpiewali wspólnie wszyscy uczniowie.

Spotkanie zostało przygotowane przez Panią Iwonę Faltynowską, Wiolettę Gajdus i Małgorzatę Uniatowską, serdecznie dziękujemy.

(źródło:  SP Łasin)