BAWMY SIĘ RAZEM

Pod hasłem BAWMY SIĘ RAZEM odbyły się zmagania sportowe wszystkich klas I-III z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka. Przez dwie godziny uczniowie bawili się i spędzili czas na sportowo. Całą imprezę przygotowały Panie: I. Barańska, S. Kwiatkowska i M. Rutkowska. 

(źródło:   SP Łasin)

ANONIMOWA SKRZYNKA NA SYGNAŁY

Szanowni Państwo,

W trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów podejmujemy w szkole działania wychowawcze i profilaktyczne.

W związku z pismem Ministra Edukacji Narodowej DWKI-WPB.5012.25.2019.BK z dnia 11 maja 2019 r. oraz na podstawie art. 68 ust. 1 pkt 2, 3 i 6 i w związku z art. 51 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 996, z późn. zm.), by wzmocnić współpracę między szkołą a rodzicami,  utworzyliśmy ANONIMOWĄ SKRZYNKĘ NA SYGNAŁY, która znajduje się na I piętrze szkoły przy gabinecie Pedagoga szkolnego.

ZASADY KORZYSTANIA ZE SKRZYNKI :

Pamiętaj, że:

  1. Możesz pisać w każdej sprawie – jesteś dla nas Ważny!
  2. Dzięki sygnałom, jakie od Ciebie dostaniemy jesteśmy w stanie zareagować, liczy się dla nas przede wszystkim Twoje bezpieczeństwo.
  3. Każde zgłoszenie jest objęte dyskrecją.
  4. Twój list może być anonimowy, ale aby ułatwić nam udzielenie należytej pomocy, podaj tyle danych , ile możesz, takich jak: imię, klasę i dane osób, których list dotyczy.

 

(źródło:  Dyrektor SP Łasin)

Konkurs poezji obcojęzycznej

W dniu 16 maja 2019 roku odbył się w naszej szkole konkurs poezji obcojęzycznej. W konkursie wzięło udział 45 uczniów w przedziałach klasowych: klasy 4-6, klasy 7-8  i gimnazjum. Uczniowie recytowali poezję w trzech językach: niemieckim, angielskim i rosyjskim.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

(źródło:  SP Łasin)

Nasi uczniowie dla Klubu Seniora

Z programem słowno- muzycznym „Bez tej miłości nie można żyć…-zaprezentowali się wczoraj nasi uczniowie dla Klubu Seniora w Łasinie. Były wiersze, muzyka, a chór szkolny Cantiamo wyśpiewał wzruszenia na twarzach obecnych. Panie z Klubu przygotowały dla młodych artystów słodki poczęstunek. Całość imprezy we współpracy z Panem Czesławem Jędrzejewskim przygotowały Panie: Marlena Kminikowska – Grzesiak, Bernadetta Zdunek – Jaranowska, Małgorzata Uniatowska i Anna Gaczyńska.

(źródło:  SP Łasin)

Konkurs plastyczny

Na szczeblu Miejsko – Gminnym odbył się konkurs plastyczny pod hasłem ” Działania służb ratowniczych w sytuacjach kryzysowych ”
Nasza uczennica Amelia Rybińska zdobyła III miejsce w pierwszej grupie wiekowej, natomiast Amelia Dudzik otrzymała I miejsce w drugiej kategorii wiekowej. Gratulacje dla dziewcząt.

(źródło:  SP Łasin)