Finałowa gala II edycji projektu EkoLider

Dziś w Przysieku odbyła się finałowa gala II edycji projektu EkoLider województwa kujawsko-pomorskiego, w ramach akcji „Lubię tu być na zielonym”. Z naszej szkoły pracę konkursową złożył Marcel Jasiński z klasy VII b, pod opieką p. Marii Jasińskiej, jednocześnie Marcel jest EkoLiderem w naszej szkole. Do konkursu nadesłano ponad 100 prac. Rowerami nagrodzono tylko pięć najlepszych prac. Niestety nie udało się wygrać roweru, ale Marcel i p. Maria, z rąk Dyrektora Departamentu Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu, otrzymali podziękowania i nagrody za udział w akcji.
Poniżej znajdują się zdjęcia prac jakie Marcel wykonał na konkurs, a następnie są tylko niektóre prace innych uczestników konkursu. Jak podkreślali organizatorzy poziom był bardzo wyrównany, a wybór najlepszych prac bardzo trudny.
Serdeczne podziękowania dla Marcela i p. Marii za wkład włożony w wykonanie prac konkursowych.