29 FINAŁ WOŚP

Witajcie!
Przed nami wielkie wyzwanie.

W niedzielę po raz 29 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Nie przechodźcie obok tej akcji obojętnie! Zbieramy na oddziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. W tę akcję włącza się ponad 120 tysięcy wolontariuszy z całego świata. Wszystko w waszych rękach. Wyciągajcie pieniążki ze swoich domowych skarbonek, namawiajcie swoich bliskich aby „opróżnili” kieszenie w dobrym celu. Zachęcam wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w licytacjach online w GOK-u. A dzieje się bardzo dużo! Można tam nabyć wiele wspaniałych przedmiotów. Biorę udział w tegorocznej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jako wolontariusz i zachęcam was do udziału w tej akcji.

Wiktoria Kaszubska 6a