Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 dla klas pierwszych

O godzinie 10.00 uroczyście przywitaliśmy pierwszoklasistów w murach naszej szkoły.
Wszystkich uroczyście przywitała p. S. Kwiatkowska – wychowawczyni klasy I B.
Do pierwszoklasistów swoje słowa skierowali: p. Burmistrz MiGŁ Rafał Kobylski, ks. Marcin Sokołowski i p. Dyrektor Elżbieta Zakierska.
W dalszej części odbyło się uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów. Uczniowie otrzymali dyplomy i ołówki – niespodzianki. Na zakończenie każda klasa pozowała do pamiątkowych zdjęć.
Serdecznie dziękujemy wychowawczyniom: p. I. Barańskiej i S. Kwiatkowskiej za przygotowanie całej uroczystości.

Nowy Rok Szkolny 2021/2022
uważamy za rozpoczęty

O godzinie 8.10 klasy II – VIII rozpoczęły Nowy Rok Szkolny. Uczniowie w swoich klasach, wraz z wychowawcami, wysłuchali przez radiowęzeł krótkiego występu uczniów klasy VII B, a następnie słówa przywitania przekazała p. Dyrektor Elżbieta Zakierskia, w dalszej części głos zabrał Burmistrz MiGŁ p. Rafał Kobylski.
Po wystąpieniu p. Dyrektor wraz z p. Burmistrzem odwiedzili osobiście każdą klasę w sali lekcyjnej, życząc powodzenia na Nowy Rok Szkolny.
Dziękujemy p. E. Szymanowicz i p. J. Kotowskiej, za przygotowanie występujących uczniów.

W wakacje nie próżnowaliśmy,
działo się sporo

W wakacje nie próżnowaliśmy, działo się sporo. Zmieniała się kuchnia, na której doposażenie i remont pozyskaliśmy 100 tysięcy zł w ramach projektu „Posiłek w szkole i w domu”. Wymalowana została sala 303 wraz z kantorkiem. Wyremontowano toaletę przy nowo powstałej sali logopedycznej. Otrzymaliśmy dofinansowanie 10 tysięcy złotych na zakup nowego programu logopedycznego, komputera i jeszcze wielu pomocy do sali logopedycznej. Wiele przedsięwzięć było możliwe dzięki wsparciu Organu Prowadzącego i Rady Rodziców.