Świąteczne spotkanie
grona pedagogicznego
i pracowników obsługi

W dniu dzisiejszym udało się zorganizować świąteczne spotkanie dla wszystkich osób pracujących na terenie szkoły. Wkład w przygotowanie spotkania włożyło wiele osób, ale największe podziękowania należą się p. A. Jasińskiej – Zająkała, p. J. Kotowskiej, p. T. Czyżak – Szram, p. S. Paszkowskiej – Zająkała, p. M. Mischke, oraz Ks. M. Sokołowskiemu za wygłoszenie słów Pisma Świętego i życzeń.

Konkurs Przedmiotowy Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty z Matematyki

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy bardzo dobrą wiadomość z Kuratorium Oświaty, dotyczącą konkursu z matematyki. Nasz uczeń, Igor Zygmunt, po dodatkowej weryfikacji komisji konkursowej wszystkich prac uczniów, otrzymał dodatkowe punkty, co spowodowało, że jego wynik przekracza 85 % i tym samym zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego.
Serdecznie gratulujemy Igorowi. Opiekunem Igora jest p. A. Rybińska. Przed obojgiem teraz dużo pracy, aby odpowiednio przygotować się do etapu wojewódzkiego. Trzymamy kciuki.

Życzenia z biblioteki szkolnej

NIECH TO BOŻE NARODZENIE ODNOWI W NAS WSZYSTKICH DOBRO I POMOŻE DOSTRZEGAĆ CZŁOWIEKA W KAŻDYM, KOGO SPOTKAMY NA NASZEJ DRODZE.

Z okazji przerwy świąteczno – zimowej biblioteka szkolna zaprasza wszystkich do obejrzenia interaktywnej prezentacji. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Kliknij w podany link i baw się razem z nami.

Nauczyciele biblioteki