Chór CANTIAMO koncertuje

Dnia 21 listopada grupa naszego szkolnego chóru dziecięco – młodzieżowego Cantiamo wyjechała na otwarcie wystawy uczniów Branżowej Szkoły I stopnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 Grudziądzu. Otwarcie wystawy miało miejsce w Bibliotece Miejskiej – Filia nr 13 w Grudziądzu. Chór, który przygotowała p. Marlena Kminikowska – Grzesiak wzruszająco wykonał trzy utwory. Publiczność przyjęła występ z aplauzem a chórzystom bardzo podobała się wystawa, którą wystawiła grudziądzka artystka p.Joanna Zasada. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodki upominek przygotowany przez dyrekcję p. Mariolę Sokołowską. Chórzyści dziękują Pani kierownik Biblioteki Miejskiej – Aleksandrze Szymczyk za ciepłe przyjęcie i zorganizowanie tego pełnego wrażeń wieczoru.