DRZWI OTWARTE

W murach naszej szkoły gościliśmy dziś kandydatów do klasy pierwszej w roku szkolnym 2020/2021. Dzieci przybyły wraz z rodzicami. Od samego wejścia dzieci były serdecznie witane przez Mały Samorządzik. Na początku słowo wstępu, informacje związane z rekrutacją i ogólne informacje o szkole, przedstawiła p. dyrektor E. Zakierska. Następnie uczniowie klas I-III zaprezentowali przed gośćmi swoje talenty. Recytowali wiersze, śpiewali, tańczyli, grali na instrumentach, prowadzili zabawy do których zapraszali przybyłych gości, rozdawali prostą grę planszową, którą dzieci mogły zabrać do domu. Po części artystycznej goście mogli obejrzeć sale lekcyjne, a na sam koniec dzieci udały się na salę gimnastyczną, gdzie p. A. Bąk – Flatow poprowadziła zajęcia Małego Mistrza.
W imprezę były zaangażowane wszystkie wychowawczynie klas I-III, serdecznie dziękujemy za ich pracę włożoną w przygotowanie całego przedsięwzięcia.