Dodatkowe zajęcia wspomagające
w szkole

W Szkole Podstawowej w Łasinie od 2 września 2021 r. do 22 grudnia 2021 r. będą organizowane dodatkowe zajęcia wspomagające z matematyki dla uczniów klas IV – VIII. Zajęcia te mają na celu utrwalenie wiadomości i umiejętności z matematyki. Powodem organizacji zajęć jest długotrwały okres nauczania zdalnego. Zajęcia będą odbywały się wyłącznie w szkole. Mogą w nich uczestniczyć chętni uczniowie.

W związku z powyższym, prosimy rodziców o złożenie w terminie do 1 sierpnia 2021 r., pisemnej deklaracji uczestnictwa ucznia w organizowanych w szkole zajęciach wspomagających z matematyki. (deklaracja do pobrania poniżej)

Deklaracje mogą być przesyłane poprzez szkolny dziennik elektroniczny, na maila szkoły (zsplasin@interia.pl) lub po wypełnieniu wrzucone do „pojemnika na prace uczniów” znajdującego się na schodach przy wejściu głównym do szkoły.

Załącznik:
Deklaracja uczestnictwa