Przyjaciele Szkoły

Dziś dzień zakończenia roku szkolnego 2020/2021, w tym dniu nie można zapomnieć o 'Przyjaciołach Szkoły’. Zawsze możemy liczyć na wsparcie i życzliwość Rady Rodziców, wspólnie naprawdę zrobiliśmy wiele dla szkoły. Serdecznie dziękujemy za współpracę.
Mamy wielki zaszczyt poinformować Państwa o powiększającym się gronie Przyjaciół Szkoły.
W tym roku rozpoczęliśmy remont nowej sali logopedycznej. Dzięki sponsorom udało się położyć nową podłogę, pomalować ściany, wstawić umywalkę w gabinecie, zmienić oświetlenie na korytarzu oraz przygotować łazienkę dla dzieci.

Dlatego na wyrazy naszej wdzięczności zasługują również następujące osoby:
1. Dorota i Adam Zawaccy
2. Judyta i Mateusz Pawlikowscy
3. Anna i Krzysztof Jaranowscy
4. Beata i Jarosław Kilian
5. Anna i Paweł Ewertowscy
6. Agnieszka i Łukasz Józwowscy
7. Karolina i Adam Korczak
8. Katarzyna i Krzysztof Heyka
9. Wiesława i Adrian Kaszubscy
10. Kamila i Robert Ziętarscy
11. Katarzyna i Krzysztof Salamon
12. Karolina i Przemek Mac
13. Katarzyna i Dawid Wasilewscy
14. Marta i Adam Barańscy
15. Ewelina i Grzegorz Jaranowscy
16. Rafał Radacki
17. Paweł Kernstein
Szczególne podziękowanie składamy na ręce przewodniczącej Rady Rodziców p. Beacie Kilian, która koordynowała zbiórką pieniędzy oraz czuwała nad ich wydawaniem.