Zakończenie roku szkolnego klas I – VII

Od godziny 8.10 odbywały się uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego 2021/2022.
Klasy I – II od godziny 8.10 wysłuchały słów na zakończenie roku od Pani Dyrektor Elżbiety Zakierskiej i Burmistrza Miasta i Gminy Łasin Pana Rafała Kobylskiego. Następnie krótką część artystyczną przygotował Mały Samorządzik Szkolny pod opieką p. S. Kwiatkowskiej.
Klasy III o godz. 8.30 zostały pożegnane przez uczniów klasy II B pod opieką p. M. Rutkowskiej i E. Gizińskiej – Firlit.
Słowo pożegnania z klasą trzecią uczniowie wysłuchali również od Pani Dyrektor i Pana Burmistrza.
Godzina 9.15 to czas gdy uczniowie klas IV – VII wysłuchali krótkiej audycji przygotowanej przez uczniów klasy IV a pod opieką p. B. Zdunek – Jaranowskiej. Następnie Pani Dyrektor poinformowała i przekazała gratulacje, że Najlepszym Uczniem w Roku Szkolnym 2021/2022 w Szkole Podstawowej w Łasinie została uczennica klasy VB – Faustyna Jaranowska ze średnią ocen 5,75.
W dalszej części wszyscy uczniowie z wyróżnieniem otrzymali świadectwa i nagrody z rąk Pani Wicedyrektor Doroty Rusoń i Pana Burmistrza Rafała Kobylskiego.
GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZNIOM UZYSKANYCH WYNIKÓW.