#MiędzynarodowyDzieńKropki
w naszej szkole 🔴🔵🔴🔵

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki Mały Samorząd Uczniowski przygotował audycję przez radiowęzeł i zrobił gazetkę tematyczną na holu. Dzieci przedstawiły historię dziewczynki Vashsti , od której wszystko się zaczęło. Nauczycielka plastyki wyróżniła jej kropkę oprawiając ją w ramkę, dzięki czemu dziewczynka uwierzyła w swoje możliwości. Dzień Kropki powstał, aby świętować i wspierać kreatywność, odwagę, wyobraźnię i zabawę dzieci. By odkrywać ich talenty i pokazać je innym. Każde dziecko ma swoje mocne strony, które należy wspierać i rozwijać. Po wysłuchaniu piosenek o kropce i audycji edukacyjnej zaczerpniętej z Internetu pt. „Dzień Kropki” MSU zaprosił wszystkich uczniów klas 1-3 na boisko szkolne do zrobienia wspólnego, kropkowego zdjęcia. Wszyscy uśmiechaliśmy się , aby ładnie wyjść na fotce wykonanej z góry przez Panią wicedyrektor, za co dziękujemy.
Całą kropkową akcję przygotowała p. S. Kwiatkowska, opiekun MSU