Mały Samorządzik zawsze pamięta

Dzień Kobiet to szczególny dzień. Początkowo miał on służyć głównie jako pretekst do publicznej rozmowy na temat praw kobiet i przyznaniu kobietom praw wyborczych. Dziś to przede wszystkim doskonały moment, aby sprawić, by wszystkie bliskie Ci kobiety czuły się zauważone, docenione i kochane. 8 marca warto więc złożyć życzenia każdej kobiecie – zarówno mamie, babci, jak i koleżankom, nauczycielom, paniom dbającym o porządek w szkole, sekretarkom, kucharkom, pielęgniarce, sąsiadce z naprzeciwka i paniom w sklepie. Życzenia na Dzień Kobiet możesz złożyć w cztery oczy lub napisać na specjalnie ozdobionej kartce, bądź też przesłać mailem czy SMS- em. Ważne, żeby sprawiły one radość i wywołały uśmiech na kobiecej twarzy. Mały Samorząd za tym przykładem przygotował dla wszystkich pań z naszej szkoły życzenia i gazetkę tematyczną z koszem pełnym kwiatów. Wszystkim życzyliśmy dużo szczęścia , a dla wspomnień wykonaliśmy pamiątkowe selfie.
Życzymy miłego świętowania.