Dzień Marchewki

Mały Samorząd Uczniowski pod opieką p. S. Kwiatkowskiej przygotował uroczystość z okazji Dnia Marchewki. Do współpracy poprosił niezastąpioną Radę Rodziców, która przygotowała dla wszystkich pyszne marchewkowe smakołyki i soki. Dzieci z MSU przedstawiły dla uczniów klas 1-3 inscenizację pt. „Co w marchewce jest zdrowego?”, przekazały wiele informacji dotyczących marchewki, przeprowadziły Quiz, a także konkursy : Kto szybciej schrupie marchewkę? oraz konkurs na Marchewkowego Króla i Marchewkową Królową. Na koniec panie z RR poczęstowały wszystkie dzieci marchewkowymi pysznościami. Za zaangażowanie, przygotowanie , poświęcony czas i WIELKIE SERCE  dziękujemy rodzicom, a także naszym paniom z kuchni. To był przyjemny , pełen witamin dzień.