Gminne eliminacje do powiatowych
mistrzostw w piłce nożnej dziewcząt

W sobotę na murawie Orlika w Łasinie odbyły się gminne eliminacje do powiatowych mistrzostw w piłce nożnej dziewcząt. Nasze młodsze zawodniczki w składzie:
Junkier Marysia, Ryba Nadia, Kaźmierczak Aleksandra, Pawlikowska Aniela, Wichert Daria, Książek Daria, Wasilewska Laura, Kobus Ala, Kochalska Kamila wygrały z Szkołą Podstawową z Szonawa i będą reprezentować naszą gminę na etapie powiatowym. Gratulacje !!!
Mniej szczęścia miały nasze starsze dziewczęta, po wyrównanym meczu przegrały z koleżankami z Zawdy i to one będą grały w dalszym etapie. Dziewczęta starsze reprezentowały nas w składzie: Kilian Agata, Maksim Julia, Mowińska Dajana, Cichocka Zuzanna, Jagiełka Weronika, Kopańska Sandra.
Dziękujemy naszym zawodniczką za włożony wysiłek i reprezentowanie naszej szkoły.