Pożegnanie klas Ósmych w Roku Szkolnym 2022/2023

To już ostatni dzień w naszej szkole dla uczniów klas ósmych – od dziś są absolwentami szkoły podstawowej i zaczynają nową drogę w swoim życiu.
Na tę uroczystość przybyli: Pan Burmistrz Rafał Kobylski, Pan Przewodniczący Rady Miejskiej Janusz Heinrich , Pani Maria Ewertowska Kierownik Referatu Oświaty, ks. Proboszcz Grzegorz Grabowski, Panie: Beata Kilian, Kamila Ziętarska i Sylwia Zakrzewska – Rada Rodziców SP Łasin.
Ósmoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie absolwentów, po którym nastąpiło rozdanie listów gratulacyjnych dla rodziców i świadectw z wyróżnienie dla uczniów.
Z rąk wychowawców uczniowie odebrali świadectwa ukończenia szkoły.
Nagrodzono również Filipa Piaseckiego za wybitne osiągnięcia z chemii i języka niemieckiego, a także nagrody otrzymali reprezentanci sportowi naszej szkoły i uczniowie aktywnie działający w Klubie Historycznym.
Jak co roku Pani Dyrektor wręczyła podziękowania dla Przyjaciół Szkoły – dla Państwa B. i J. Kilian, Państwa K. R. Ziętarskich i Państwa J. i M. Pawlikowskich.
Podczas dzisiejszej akademii podziękowaliśmy za pracę w naszej szkole Panu Adamowi Hoppe, który od września podąży inną drogą zawodową.

Uroczystość przygotowały wychowawczynie klas siódmych p. M. Strug, A. Rybińska i muzycznie wsparła p. M. Mischke.