Dzień Kropki

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki przypadającego co roku 15 września, MSU przygotował i przedstawił dla uczniów klas I-III audycję przez radiowęzeł. Dzień Kropki powstał, aby świętować i wspierać kreatywność, odwagę, wyobraźnię i zabawę dzieci. By odkrywać ich talenty i pokazać je innym, żeby pokazać, że każde dziecko ma swoje mocne strony, które należy wspierać i rozwijać. MSU w związku z tym przygotował dla wszystkich uczniów klas młodszych kropkowane kserówki do stworzenia własnych dzieł artystycznych. Zaprosił również do wspólnych, klasowych zdjęć na tle przygotowanej ścianki z elementami w kropki.
Obchody kropkowego święta poprowadziła p. Stefania Kwiatkowska – opiekun Małego Samorządziku. Dziękujemy dzieciom i pani za miłą inicjatywę.