Wizyta Pana Policjanta u pierwszaków

Dziś, 26 października 2023r. odbyło się spotkanie uczniów klas pierwszych z policjantem panem Rafałem Woźniakiem w ramach doradztwa zawodowego –Poznajemy ciekawe zawody. Pan Rafał przypomniał dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Uczniowie zaprezentowali prawidłowe przejście przez jezdnię bez sygnalizacji świetlnej. Ponadto mieli okazję zobaczyć przy pomocy tuby symulującej wizerunek pieszego po zmroku korzystającego z elementów odblaskowych widzianego z perspektywy kierowcy. Na koniec dzieci otrzymały od pana Rafała elementy odblaskowe i coś słodkiego na dobry humor. W podziękowaniu za przybycie i zaprezentowanie pracy policjanta pan Rafał otrzymał dyplom przyjaciela dzieci.