Gratulacje dla Agaty Ewertowskiej, uczennicy klasy VIII B

Dobiegły końca szkolne etapy Konkursów Przedmiotowych Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty.
W naszej szkole do szkolnych eliminacji stanęli uczniowie z następujących przedmiotów: j. polski, matematyka, historia, geografia, j. angielski, j. niemiecki, j. rosyjski, biologia i chemia. Wszystkim uczniom i nauczycielom dziękujemy za zaangażowanie i pracę włożoną w przygotowania do szkolnych etapów z powyższych konkursów. Do etapu rejonowego Konkursu Przedmiotowego z Biologii dostała się Agata Ewertowska uzyskując 83,3 % punktów. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze powodzenie w etapie rejonowym, który odbędzie się 16 stycznia 2024. Uczennicę do konkursu przygotowywała p. D. Rusoń.