Światowy Dzień Pluszowego Misia

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia dla klas ed. wczesnoszkolnej odbyło się przedstawienie, w którym wystąpili uczniowie z kl.1a i 1b. Widzowie obejrzeli prezentację o misiach tych prawdziwych i tych bajkowych, a także filmik o tym, jak powstaje miś. Poza tym dzieci wysłuchały piosenek, zobaczyły tańce i zabawy tematycznie związane z misiem oraz dogadywały zagadki. Po przedstawieniu Pani dyrektor Elżbieta Zakierska wręczyła dyplomy i nagrody zwycięzcom konkursu plastycznego „Zabawny Miś” . Na konkurs wpłynęło aż 115 prac. Wyniki konkursu wyglądały następująco: w klasach pierwszych- I miejsce: Jakubicz Mają 1a, II miejsce: Więckowska Alicja 1b, III miejsce: Gąsior Maria 1a, wyróżnienie: Marszałek Antek 1c, Żaczek Jan 1b. Klasy drugie: I miejsce: Witkowska Anastazja 2b, II miejsce: Kirsz Robert IIc, III miejsce: Tyszko Bianka 2a, wyróżnienie: Rysztak Martyna 2c, Janiuk Tymek 2c. Klasy trzecie: I miejsce: Kerstein Milena 3b, II miejsce: Janiszewska Maria 3b, III miejsce: Kowalczyk Maja 3b, wyróżnienie: Belzyt Julia 3a, Jabłoński Maciej 3b. Nagrody zakupiono z funduszy Sklepiku Uczniowskiego „Grosz”. Na koniec nastąpiło rozstrzygnięcie drugiego konkursu na „Największego, średniego i najmniejszego Misia” w poszczególnych klasach. Organizatorami imprezy były: p. Elżbieta Gizińska-Firlit, p. Maria Rutkowska oraz p. Kamila Kałużna.