Jasełka

W świąteczny, bożonarodzeniowy nastrój wprowadziły nas Jasełka, w których występowała Święta Rodzina, pasterze, królowie, anioły i wokaliści. Słuchając słowa i kolęd, a także oglądając anielski taniec, można było się wzruszyć i przenieść się myślami do ubogiej stajenki.
Serdecznie dziękujemy za ogrom pracy i przygotowań do dzisiejszego spotkania następującym osobom:
-aktorom uczniom
– aktorom nauczycielom – p. Patrycji Szymanowicz z malutką córeczką Julią i p. Aleksandrowi Kowalczykowi
– tancerkom z klasy 3b i p. Stefanii Kwiatkowskiej
– wokalistom i p. Małgorzacie Mischke
– młodej kadrze pedagogicznej p. Katarzynie Kuhn, p. Róży Kerner i p. P. Szymanowicz za piękną scenografię.
Nad całością czuwała p. Teresa Czyżak – Szram wraz z księdzem Marcinem Sokołowskim.
Natomiast SU przygotował drobne upominki wraz z życzeniami dla nauczycieli i pracowników szkoły.