Puchar Tymbarku finał wojewódzki

Drugi rok z rzędu uczniowie naszej szkoły meldują się w finale wojewódzkim Pucharu Tymbarku, gdzie rywalizujemy z 24 najlepszymi szkołami w naszym województwie. Poziom rozgrywek jest bardzo wysoki, a zwycięzca finału zagra na Stadionie Narodowym w finale ogólnopolskim w Warszawie. Cały turniej zorganizowany jest na bardzo wysokim poziomie i cała oprawa robi duże wrażenie na każdym uczestniku. Nasi chłopcy dali z siebie wszystko i zaprezentowali się z dobrej strony, lecz nie udało nam się wyjsc z grupy, w której zajęliśmy 3 miejsce i nie mieliśmy szansy rywalizować z kolejnymi drużynami. Każdy uczestnik turnieju otrzymał medal i upominek od organizatora turnieju. Gratulacje dla naszej drużyny, ponieważ samo dotarcie do tego etapu i bycie w gronie 24 najlepszych szkół w naszym województwie to duży sukces.
Skład : Ksawery, Marcel, Alan, Hubert, Jakub, Jan, Hubert, Antoni, Szymon, Antoni.

(źródło: SP Łasin