Savoir vivre – wiedzieć jak żyć…

Pod takim hasłem odbywało się dziś Święto Najmłodszych i tych starszych Dzieci.
Uczniowie klas 4 – 8 obejrzeli przedstawienie przygotowane przez Koło Teatralne pod kierunkiem p. A. Gaczyńskiej. Aktorzy wystąpili w trzech scenkach z utworów: Czerwony Kapturek, Romeo i Julia i księżniczka Gburka – oczywiście każda scenka zawierała morał jak należy postępować w życiu codziennym.
Po teatrzyku uczniowie przystąpili do zmagań sportowych we współzawodnictwie klasowym na sali gimnastycznej i świeżym powietrzu. Spalono dużo kalorii. Słodkie nagrody dla wszystkich uczniów klas 4 – 8 ufundował Bank Spółdzielczy Brodnica Oddział w Łasinie – dziękujemy serdecznie za nagrody.
Można również było poprawić swój makijaż przy stoiskach z kosmetykami upiększającymi.
Nad całością przebiegu spotkania czuwały panie pedagog: p. M. Mischke i A. Jasińska – Zająkała przy wsparciu wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego.
Wszyscy uczniowie od klas pierwszych po ósme, zostały zaproszone przez rodziców na seans filmowy do MGOK. Tam na uczniów czekały słodkie niespodzianki. Serdecznie dziękujemy.

(źródło: SP Łasin