„Zapobiegajmy Pożarom”

Dzisiaj w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Grudziądzu nagrodzono laureatów konkursu plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom”. Jury oceniło 142 prace plastyczne w pięciu kategoriach wiekowych. Dzieci i młodzież otrzymali dyplomy oraz nagrody. W uroczystej gali udział wzięli: Wicestarosta Grudziądzki – Jan Kowarowski, Zastępca Komendanta PSP w Grudziądzu – Dariusz Sengerski, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP – Sławomir Chyła oraz druhna Hanna Szumotalska. A oto sukcesy naszych uczniów:

W kategorii kl I -III – drugie miejsce Lubańska Anastazja, piąte miejsce Ewertowska Agata

W kategorii klas IV – VI – wyróżnienie Sucharzewska Lena

W kategorii klas VII – VIII i gimnazjum – pierwsze miejsce Olech Weronika, wyróżnienie Patrycja Ziętarska i Kacper Domeracki.
Serdeczne gratulacje.