Powiatowy Turniej BRD

27 kwietnia 2019 roku nasza szkoła była gospodarzem Etapu Powiatowego Turnieju BRD. W naszej szkole gościliśmy drużyny w dwóch kategoriach wiekowych z Gruty, Słupa, Radzynia Chełmińskiego, Białochowo, Lisnowa i Łasina. Uczniowie zmagali się z testem wiedzy, umiejętnościami udzielania pierwszej pomocy i z rowerowym torem przeszkód. Cały konkurs był sędziowany przez p. M. Kiszelewskiego i p. Wojtasia – policjantów z Komendy w Grudziądzu.

Po podliczeniu wszystkich elementów konkursu I MIEJSCE w obu kategoriach wiekowych zajęły drużyny ze Szkoły Podstawowej w Łasinie. Serdeczne gratulacje dla uczniów i ogromne podziękowania dla opiekuna oby drużyn- Pana Zdzisława Eichlera.
Najlepszym zawodnikiem w I kategorii wiekowej została Oliwia Suszyńska z Łasina, natomiast najlepszym zawodnikiem w II kategorii wiekowej została Marta Włodarczyk również z Łasina. Dziewczyny okazały się nie do pobicia.
Bardzo dziękujemy za ufundowanie nagród przez Starostwo Powiatowe w Grudziądzu, Młyny Szczepanki i UMiG w Łasinie.