Chór szkolny Cantiamo kolęduje

W dniu 10.01.2020 r. Chór szkolny Cantiamo (co znaczy po włosku „śpiewamy”)- zaprezentował w Koncercie Noworocznym utwory o tematyce bożonarodzeniowej. Koncert odbył się u Sióstr Karmelitanek w Łasinie. Uczniowie z klasy Ic pod kierunkiem p. Małgorzaty Uniatowskiej pięknie wyrecytowali wcześniej przygotowane wiersze, a uczniowie ze starszych klas pod kierunkiem p. Anny Gaczyńskiej zaprezentowali poezję oprawioną muzycznie przez młodzież pod kierunkiem p. Czesława Jędrzejewskiego. Koncert był dla wszystkich niezapomnianym przeżyciem. Na zakończenie koncertu dzieci otrzymały od Sióstr słodki upominek, a od chóru na pamiątkę tego spotkania Siostry Karmelitanki otrzymały Aniołka. Chór przygotowała p. Marlena Kminikowska-Grzesiak. Niezwykłe te chwile na długo pozostaną w pamięci.