KONKURS RECYTATORSKI KLAS IV – VIII

Dnia 5 marca 2020 r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas IV – VIII. Nasza szkolna świetlica zamieniła się w scenę, na której wystąpiło 31 młodych artystów. Recytowano klasyków poezji polskiej, jak również poetów specjalizujących się w żartobliwym ukazywaniu rzeczywistości. Można było usłyszeć wiersze Mickiewicza, Szymborskiej, Brzechwy, Tuwima, Kerna. Recytatorów słuchali z uwagą uczniowie, ale także obecne były: pani wicedyrektor Dorota Rusoń i pani Beata Kilian z Rady Rodziców. Występujących oceniało jury w składzie : p. Bernadeta Zdunek – Jaranowska, p. Anna Bartnicka oraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Marta Wilamowska.

W Dniu Kobiet wszystkim Paniom pracującym w szkole życzymy uśmiechu na każdy dzień

Mały Samorządzik i Samorząd Szkoły już w piątek sprawili wszystkim Paniom w szkole wiele radości. Były życzenia złożone podczas audycji przez radiowęzeł, a także najróżniejsze, przepyszne herbatki lub kawy serwowane przez najstarszą, męską część społeczności szkolnej, a także słodziutkie mafinki roznoszone przez działaczy naszych obu samorządów. Nad wszystkim czuwali: p. W. Gajdus, p. A. Gaczyńska i p. A. Hoppe.