Przypominamy!

Jak co roku 1 maja jest dniem wolnym, również dniem wolnym od nauki zdalnej. Przed nami trzy dni świąt państwowych. Zachęcamy do wywieszenia flag w Waszych domach. Życzymy aby te dni były czasem odpoczynku od wytężonej nauki i pracy.

Kolejne laptopy dla uczniów

W dniu dzisiejszym, do najbardziej potrzebujących uczniów, trafiło kolejnych 15 laptopów. W sumie użyczyliśmy do nauki zdalnej dla uczniów 30 laptopów. Komputery zostały wyposażone w narzędzia niezbędne uczniom do nauki zdalnej.

Sprzęt do realizacji obowiązku zdalnej nauki został zakupiony dzięki dofinansowaniu unijnemu, które Miasto i Gmina Łasin pozyskała w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Laptopy dla uczniów

W dniu dzisiejszym, do najbardziej potrzebujących uczniów, trafiło 15 laptopów. Komputery zostały wyposażone w narzędzia niezbędne uczniom do nauki zdalnej. W najbliższym czasie trafi do uczniów jeszcze 15 komputerów.