Informacja dla rodziców uczniów klas pierwszych!

W dniu 31.08.2020 roku o godz. 15.30 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Łasinie odbędzie się spotkanie organizacyjne związane z przebiegiem rozpoczęcia roku szkolnego, zasadami funkcjonowania uczniów w szkole. Prosimy rodziców o przygotowanie dla wychowawców informacji o aktualnym adresie poczty elektronicznej (mail), która jest niezbędna do założenia konta w dzienniku elektronicznym.

Spotkanie odbędzie się w reżimie sanitarnym, prosimy pamiętać o zakryciu nosa i ust i dezynfekcji rąk na wejściu.

Rodzice i uczniowie wchodzą na spotkanie do szkoły wejściem bocznym, przy sali gimnastycznej.
Serdecznie zapraszamy.

Zapisy na obiady

Informujemy, że zapisy na obiady, na podstawie oświadczeń, odbywać się będą  do dnia 2 września. Obiady w stołówce szkolnej będą wydawane od 7 września. Płatności za obiady, w związku z pandemią należy dokonywać  wyłącznie na konto bankowe: 32 9484 1033 2325 0350 5091 0001. Oświadczenie należy  wypełnić i przesłać na pocztę mailową szkoły: zsplasin@interia.pl. lub dostarczyć osobiście do szkoły.
Oświadczenie zapisu na obiady pobierz – pdf>>>
Oświadczenie zapisu na obiady pobierz – docx>>>