Doradztwo Zawodowe

Drodzy Uczniowie klas 1-3!
Chcecie poznać świat zawodów? Zachęcamy Was do zapoznania się z gazetką „ABC – ZAWODÓW”, która znajdującą się na parterze. Uwaga! Co pewien czas zmienia się gazetka i pojawiają się nowe zawody.
KĄCIK DORADZTWA ZAWODOWEGO

Drodzy Uczniowie klas 4-8!

Zachęcamy Was do zapoznania się z „KĄCIKIEM DORADZTWA ZAWODOWEGO”, który znajduje się na I piętrze.
– Wkrótce będziemy absolwentami szkoły podstawowej. I co dalej? W tym miejscu dowiesz się, jakie możliwości dalszej nauki masz po ukończeniu szkoły podstawowej.
– Czy chcesz się dowiedzieć, w jakich zawodach będą mniejsze, a w jakich większe szanse na pracę w 2022. Zapoznaj się z barometrem zawodów dla województwa kujawsko-pomorskiego w roku 2022.
– Czy wiesz, że masz możliwość pracy w 32 branżach? Poczytaj, może wybierzesz coś dla siebie.
Gazetka nie jest stałą ekspozycją. Śledź ją, w razie pytań skontaktuj się z doradcą zawodowym.