Dzień Kropki – rozstrzygnięcie konkursu

15 września z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny dla uczniów klas 1-3 zorganizowany przez p. S. Kwiatkowską i p. I. Barańską. W konkursie tym, zatytułowanym „Moja kropka” na jednolitym szablonie dzieci tworzyły swoje dzieła. Spłynęły 152 prawdziwe arcydzieła sztuki. Jury w składzie p. M. Kuczek i p. E. Gizińska-Firlit wyróżniło 14 prac. W dniu dzisiejszym nagrodzone dzieci otrzymały dyplomy i nagrody książkowe wręczone przez dyrekcję, a pozostali uczestnicy lizaki w ramach podziękowań za udział. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, wychowawcom za wsparcie swoich uczniów , a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Dziękujemy RR za przekazanie pieniędzy na zakup lizaków, dyplomów i nagród.